Apie ITDS


    UAB "IT Dizaino Sprendimai"
savo veiklą grindžia samprata, kad informacinių technologijų optimalus parinkimas ir šių technologijų pagalba optimizuoti verslo procesai užtikrina verslo įmonės efektyvią veiklą rinkoje. Gerai suprasdami informacines technologijas, sieksime, kad mūsų klientai gautų maksimalią naudą iš IT naudojimo.
    Verslo įmonėms jau nebėra taip aktualu pasirenkamų technologijų sparta, tačiau šiuo metu besivystančioje rinkoje vis aktualiau tampa išnaudoti IT technologijas verslo procesų optimizavimui. Procesų optimizavimas  leidžia įmonei išlikti konkurencingai rinkoje ir yra galimybė įgyti konkurencinį pranašumą. 


STRATEGIJA:

siekti, kad IT sistemos maksimaliai atitiktų klientų verslo poreikius;
- pastovus siūlomų paslaugų paketo plėtimas ir tobulinimas;
- partnerystė su kitomis IT ir verslo konsultavimo kompanijomis;
- ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais.

 

KOMPETENCIJOS:

- IT strategijos parinkimas atsižvelgiant į verslo poreikius
- IT Projektų valdymas
- Galimybių studijų ruošimas
- Geras IT rinkos išmanymas
- Verslo ir IT bendradarbiavimo sutvarkymas
- Internetinių technologijų išmanymas
- Kylančių uždavinių sprendimas pasitelkiant standartines ir nestandartines priemones
- Vadybos uždavinių sprendimaiVERTYBĖS BEI DARBO PRINCIPAI:

-
Esame sąžiningi, darbštūs ir kruopštūs, gerai savo darbą išmanantys bei jį atliekantys specialistai. 

- Gerai išmanome informacines technologijas. Siekdami užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, daug dėmesio skiriame įmonės teikiamų paslaugų kokybei, kruopščiai analizuojame klientų pageidavimus.

- Visada siekiame efektyvaus ilgalaikio bendradarbiavimo, kuris neįmanomas be pagarbos ir abipusio supratimo. Branginame savo klientus, todėl nuoširdžiai jais rūpinamės, suprasdami, kad nuo klientų verslo sėkmės priklauso ir mūsų gerovė.

- Savo klientams stengiamės pasiūlyti efektyviausią sprendimą. Visada kruopščiai analizuojame situaciją ir pasiūlome sprendimą, sukurtą atsižvelgiant į konkrečią situaciją ir kliento verslo specifiką.