ComHome protingo namo sprendimas - tai technologinių ir programinių priemonių visuma, kuri užtikrins lengvą, patogų ir ekonomišką įvairių namo sistemų valdymą.  Valdyti sistemas galėsite per prie interneto prijungto kompiuterio, planšetės ar mobilaus išmaniojo telefono.
        ComHome sistema yra modulinė, todėl galite įsigyti ir naudoti tik tuos sistemos modulius, kurie Jus domina. Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduotas ComHome sistemos veikimo principas bei pagrindiniai komponentai.


        ComHome sprendimą šiuo metu sudaro keturios sistemos/moduliai, administruojamos ir valdomos nuotoliniu būdu:
Pagrindiniai ComHome sistemos privalumai:

  • šiluma ir jaukumas - galėsite nustatyti pageidaujamas kambarių temperatūras, keisti šildymo režimus ir laikus. ComHome sistema sureguliuos Jūsų namų šildymą pagal Jūsų pageidavimus ir pateiks Jums informaciją apie esamą būklę. Visa tai galėsite daryti iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik surasite interneto prieigą.
  • išlaidų mažinimas - šildymo, vėdinimo ir temperatūrų grafikai ne tik informuos apie komforto lygį Jūsų namuose, bet ir padės tinkamai sureguliuoti šių sistemų veikimą ir taip sumažinti išlaidas.

  • saugumas ir lankstumas - pamirštate įjungti apsaugos signalizaciją išvykdami iš namų? Arba pykstate, kai reikia "dingti per 60 sekundžių" įjungus apsaugos signalizaciją, o vaikai pamiršo labai svarbų žaislą be kurio niekaip? O gal nesate tikri, ar uždarėte garažo vartus skubėdami išvykti? ComHome sistemos pagalba galėsite įjungti apsaugos signalizaciją bet kada ir bet kur. Be to visada matysite kas ir kada apsaugos signalizaciją įjungė ar išjungė, kokia šios sistemos būklė, ar uždaryti langai ir durys. O žinutės informuos apie būsenos pasikeitimus.

  • mobilumasgal turite namą, kurį aplankote tik savaitgaliais? Mielai apsilankytumėte ir žiemos savaitgaliais pailsėti nuo miesto triukšmo, bet to nedarote, nes ten per šalta, o kol namas įšyla baigiasi ir savaitgalis? ComHome sistema leis Jums įjungti šildymą prieš keletą dienų, todėl atvykę rasite jaukią šilumą. Be to, visada žinosite, ar namai neatšalo daugiau nei pageidaujate, nes būsite informuoti, jei taip nutiktų;

  • komfortas nustatysite tinkamą vėdinimo sistemos režimą, atsižvelgiant į lauko bei vidaus temperatūras. Taip ne tik turėsite gaivaus oro namuose, bet ir atvėsinsite namą karštą vasarą. Galėsite valdyti ir laistymo sistemą, todėl Jūsų veja ar daržas bus visada palieti. O jei norėsite pakeisti laistymo grafiką ar įjungti/išjungti laistymą rankiniu būdu, galėsite tai padaryti tiesiog naudodamiesi mobiliuoju telefonu.


    Gauti daugiau informacijos apie ComHome sprendimą galite parašę e-laišką adresu info@itds.lt arba paskambinę telefonu  + 370 687 99002.

    Jeigu norite gauti kainos pasiūlymą galite užpildyti pateiktą kainų anketą.