Paslaugos‎ > ‎

Virtualaus biuro sprendimas

    ITDS rekomenduoja naudoti Google Apps technologijas įmonių internetiniams sprendimams realizuoti ir naudoti šias technologijas Virtualiam biuro sprendimui sukurti..  Google Apps sprendimas tai "Cloud computing" technologijų lyderis pasaulyje.  Šių technologijų pagalba įmonės gali pagerinti verslo procesus tuo padidindama įmonės  darbo našumą bei veiklos efektyvumą. ITDS siūlo savo pagalbą įmonėms, kurios nori didinti įmonės efektyvumą bei darbo našumą, diegiant Google Apps technologinius sprendimus.


Pagrindiniai Google Apps sistemos komponentai.:

  • Google paštas 
  • Kalendorius (Google Calendar). Internetinis kalendorius, kuris leidžia darbuotojams dirbant kartu efektyviai planuoti savo laiką bei leidžia sumažinti darbų kaštus. Vartotojai savo kalendorių gali pasiekti surinkę internetinį adresą;
  • Dokumentų saugykla (Google Docs). Internetinė dokumentų bei duomenų saugykla. Jūsų dokumentai bus visada saugūs ir jų neprarasite atsitikus kompiuterio gedimams. Taip pat turėsite galimybes dalintis dokumentais su kitais darbuotojais, redaguoti tą patį dokumentą vienu metu ir visada matysite paskutinę versiją; 
  • Google intranetiniai sprendimai (Google Sites). Su „Google Sites“ priemonėmis jūs lengvai galite sukurti saugius internetinius puslapius jūsų darbų koordinavimui bei organizuojant darbus grupėse taip pat galima sukurti viešą (www) internetinę svetainę.
Šiuo metu siūloma tik mokama (metinis mokestis 50 USD vienam vartotojui) Google Apps "Premier Edition" versija.

Susisiekite su ITDS ir mes jums patarsime ir padėsime, kaip su Google Apps technologijomis jūs galite padidinti savo įmonės veiklos efektyvumą.
Comments