Internetinių svetainių dizaino lygiai:

  1. Pirmas lygis. Naudojamas jau anksčiau sukurtas internetinės svetainės šablonas. Šablonas papildomas įmonės skiriamaisiais ženklais (logo) bei svetainės turiniu.
  2. Antras lygis. Sukuriamas originalus internetinės svetainės šablonas ir naudojamas visiems svetainės puslapiams. Dizaino derinimo procesas reglamentuotas. Naudojamos minimalus nuotraukų bei efektų skaičius. Ši (www.itds.lt) svetainė padaryta naudojant antro lygio dizainą.
  3. Trečio lygio dizainas.  Taip pat kaip antro lygio dizainas, tik daugiau naudojama įvairiausių grafinių priedų bei dizaino derinimo procesas nereglamentuojamas. 
  4. Ketvirto lygio dizainas. Tas pats kaip trečio lygio svetainė tik papildomai pridedamos animacijos. Pavyzdys www.unicenter.lt 
Internetinių svetainių turinio koregavimo lygiai:

  1. Pirmas lygis. Iš kliento gautas turinys netvarkomas ir įdedamas toks koks gautas.
  2. Antras lygis. Iš kliento gautas turinys koreguojamas: sutvarkomas stilius bei ištaisomos klaidos.
  3. Trečias lygis. Turinys ruošiamas kartu su klientu. Pateikiami siūlymai dėl turinio išdėstymo bei atliekamas pilnas turinio tvarkymas. Atliekamas vertimas į kitas kalbas.
  4. Ketvirto lygio. Tas pats kaip trečias lygis, tik papildomai tvarkomas svetainės turinys taip, kad jį geriausiai atpažintų interneto paieškos sistemos. 
Comments